«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 22 березня 2024 р.

Новини

 22 березня 2024 року відбулись змагання зі спортивного орієнтування, які проходили у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Бобрицької та Ліплявської громад. На заході були присутні Олена Штефан, Бобрицький сільський голова, Юлія Драгоненко, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського районного управління ГУ ДСНС України у Черкаській області, начальники відділів.

У спортивній боротьбі змагалися 5 команд:
«Барс» Ліплявського ліцею, «Саламандра» Келебердянського ліцею, «Барс» Бобрицького ліцею, «Пума» Литвинецького ліцею та «Ірбіс» Грищинецького ліцею.
Хлопці та дівчата демонстрували свої вміння орієнтуватися на місцевості та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.
Всі команди достойно пройшли шлях змагань та спортивної боротьби, проявивши свої найкращі лідерські якості, вміння спортивного орієнтування та чудовий стан фізичної підготовки.
Переможні ж місця розподілились наступним чином:

І місце – команда «Барс» Бобрицького ліцею;

ІІ місце – команда «Барс» Ліплявського ліцею;

ІІІ місце – команда «Саламандра» Келебердянського ліцею. Учасників і переможців відзначили грамотами, дипломами, кубками та медалями.Зичимо юним спортсменам подальших перемог та підкорення високих спортивних п’єдесталів та, у будь-якому разі, відчувати задоволення від занять спортом та радість від змагань!

Немає коментарів:

Дописати коментар