«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 29 березня 2024 р.

Новини

 29 березня 2024 року у на базі Ліплявського ліцею відбулися змагання ІI (територіального) етапу з черліденгу серед команд закладів загальної середньої освіти Бобрицької та Ліплявської громад в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
Черліденг – це вид спорту, який поєднує елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастику, акробатику), а також командну підтримку та позитивні емоції. Основна мета черліденгу – це підтримка спортивних команд і створення позитивного настрою серед глядачів. До участі у змаганнях долучилися команди 5 закладів освіти.
Перед початком змагань команди привітали секретар Ліплявської сільської ради Ніна Голуб та голова Бобрицької сільської ради Олена Штефан. Побажали всім учасникам змагань успіхів та нових спортивних здобутків.
Змагання з цього виду спорту проводяться в громадах вперше. Тож командам за короткий проміжок часу вдалося підготуватися до яскравих виступів та продемонструвати свої вміння та навики. Гарні постановки, цікаві виступи, видовищні гімнастичні піраміди, танцювальні перебудови, яскраві костюми все це демонстрували наші команди дивуючи та вражаючи глядачів. Усі присутні дружньо аплодували та підтримували учасниць змагань.
У підсумку місця розподілилися наступним чином:
1 місце - команда "Барс" Ліплявського ліцею;
2 місце - розділили між собою команда "Саламандра" Келебердянського ліцею та команда "Ірбіс" Грищенецького ліцею;
3 місце - посіли комада "Пума" Литвинецького ліцею та команда "Барс" Бобрицького ліцею.
Переможців змагань з черліденгу нагородили дипломами, кубками та медалями Ніна Голуб та Олена Штефан.
Вітаємо наших юних, енергійних і талановитих черлідерок та їх наставників!
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити спортивні змагання!
І вже скоро вболіватимемо за команду «Барс» Бобрицького ліцею, яка представлятиме нашу громаду на ІІІ (районному) етапі у змаганнях зі спортивного орієнтування.
Немає коментарів:

Дописати коментар