«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

четвер, 26 жовтня 2023 р.

Новини

 26 жовтня - ДЕНЬ ГАРБУЗА
Це день, присвячений вшануванню одного з найулюбленіших і найуніверсальніших плодів на землі – гарбуза. За його поживні властивості та багате культурне значення, гарбуз займає особливе місце в багатьох серцях і традиціях.
Як добре, що осінь багата не лише щедрими дарунками, а й веселими святами. А коли у шкільному календарі за розкладом лише навчальні будні, невтомна фантазія обов’язково придумає і створить для усіх справжнє свято! Отаким справжнім святом в нашому ліцеї став день гарбузової каші. Кожний клас, давши волю фантазії, приготував різні композиції. На столах було розмаїття смачних страв. Але все не так просто, переможців визначали незалежне журі, яке дегустували та оцінювали страви за смаковими якостями і зовнішнім виглядом . Переможці нагородженні грамотами та подяками. Учні та батьки постаралися на славу! Дякуємо!


Немає коментарів:

Дописати коментар