«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

середа, 25 жовтня 2023 р.

Новини

 Велика родина Ліплявської та Бобрицької громад, як і всі українці, гуртується, не втрачає духу, працює та допомагає кожному творити перемогу там, де він є.
Сьогодні на базі Музею Декоративне Мистецтво Тарасова Гора відбулося спільне засідання методичних об'єднань класних керівників, педагогів-організаторів та учителів художньо-естетичного циклу ЗЗСО Ліплявської та Бобрицької сільських рад.
Розглянувши низку робочих питань, всі учасники з нетерпінням чекали на аукціон ідей "Впровадження стратегії волонтерства в освітній процес. Волонтерство під час війни", де мали змогу обмінятися досвідом та незабутній благодійний майстер-клас
по виготовленню воскових віночків, від Нелі Прошак. Виготовили елементи віночка, спланували у майбутньому наступний майстер - клас, щоб закінчити розпочате - з сьогоднішніх елементів створити спільний виріб - суботній весільний вінок.
Дякуємо, всім учасникам за співпрацю, пані Нелі за нові вміння та знання, працівникам музею за гостинність.


Немає коментарів:

Дописати коментар