«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 27 жовтня 2023 р.

Новини

 День української мови та писемності.
Цьогоріч Україна вперше відзначила День української писемності та мови 27 жовтня. Ця дата припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова. В День української писемності та мови, на «Українському радіо» традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. До участі в цій акції долучилися учні й вчителі  ліцею.
Щороку до Дня української писемності та мови в ліцеї проходять художні читання поезій про мову, а також проходить І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь учні й учениці 3–11 класів. Цей захід має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.


Немає коментарів:

Дописати коментар