«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 19 травня 2023 р.

Шкільні новини

 19 травня в нашому ліцею пройшов Перший фестиваль – конкурс «ПІСЕННА ВИШИВАНКА» 

Це конкурсна програма, в якій брали участь солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, фольклорні колективи Бобрицької громади. Творчі виступи оцінювалися за такими критеріями: творчий підхід та індивідуальність виконавців; реалізація задуму художнього твору; рівень виконавської майстерності. Оцінку виступів здійснювало компетентне журі, до складу якого ввійшли завідуюча відділом музичного мистецтва Канівського фахового коледжу культури і мистецтв Ярош Любов Василівна, завідуюча відділом освіти, культури, молоді і спорту Бобрицької сільської ради Бабенко Анна Миколаївна, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, викладач відділу музичного мистецтва Канівського фахового коледжу культури і мистецтв Павленко Ольга Степанівна. 

      На розгляд журі було представлено двадцять творчих номерів у різних номінаціях. За результатами конкурсу всі учасникам Конкурсу-фестивалю відповідно до набраної кількості балів були нагороджені дипломами лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеня у кожній номінації. А Диплом ГРАН-ПРІ присудили Дар’ї Онищенко, яка представляла КЗ «Бобрицький ліцей» у номінації «Сольний народний спів».

Немає коментарів:

Дописати коментар