«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 19 травня 2023 р.

Шкільні новини

 

 З 15 по 19 травня 2023 року в нашому ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі,  класні керівники 1-11 класів провели наступні виховні заходи: вікторини «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху» , «Знай та розпізнавай дорожні знаки» ,  рольова гра «Трикутник безпеки» , година спілкування «Увага на дорозі – життя у безпеці» , урок-презентація «Правила для пішоходів» , перегляд фільму «Дитинству безпечні дороги», бесіда «Правила їзди на велосипеді», перегляд тематичного мультфільму «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови. Велосипед», перегляд презентації «Дітям про безпеку на дорогах. Дорожні знаки». Лего-вікторина. Немає коментарів:

Дописати коментар