«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

четвер, 6 червня 2024 р.

Новини

 КОМАНДИ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОМУ ЗАХОДІ "COOL GAMES"
6 червня на базі Комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради проведено фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів закладів освіти «COOL GAMES». З привітальним словом до учасників звернулася директор КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради, яка побажала юним спортсменам вдалих стартів, успіхів та перемог.
Команди взяли участь у п’яти естафетах: Переправа, Ткач, Хватько, Флеш-слалом, Ягоди. Кожна з них має свої правила проведення та спортивний інвентар. Спортивний захід видався напруженим та хвилюючим. На заході градус емоцій вирував до останньої естафети.
У підсумковому результаті місця розподілилися наступним чином:
• І місце – КЗ «Бобрицький ліцей» Бобрицької сільської ради
• ІІ місце - КЗ «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради
• ІІІ місце - КЗ «Литвинецький ліцей» Бобрицької сільської ради,
КЗ «Грищинецький ліцей» Бобрицької сільської ради
• ІV місце - КЗ «Келебердянський ліцей» Ліплявської сільської ради
Призери нагороджені грамотами. Вітаємо спортивну молодь і дякуємо за яскраву та емоційну гру! Дякуємо нашим спортсменам за їх активну участь, пишаємося нашими переможцями! Дякуємо керівникам команд за підготовку команди до змагань та за результативність!
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань.Немає коментарів:

Дописати коментар