«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 9 лютого 2024 р.

Новини

 З 5 по 9 лютого в нашому ліцеї відбувся ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ. Класні керівники провели ряд заходів, які сприяли розвитку креативності та творчості здобувачів освіти.
Більшу частину свого вільного часу сучасні діти проводять в Інтернеті.Тому вони змушені бути попереджені із всіма видами загроз, які їх можуть очікувати.Вчителі використовували різні форми роботи,щоб учням всіх класів було доступно,зрозуміло та цікаво: вікторини, інтерактивні ігри, перегляд відеороликів, вебквести та долучилися до Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #Шахрай Гудбай, запровадженою Національним банком України. З метою підвищення компетентностей учнів з питань безпеки онлайн, платіжної безпеки були проведені цікаві заходи. Для учнів початкової школи заняття з платіжної безпеки на тему: "Готівкові та безготівкові гроші". Учні середніх класів переглянули та обговорили повчальні відео про платіжне шахрайство та ознайомились із коміксами "Шахрай під маскою банкіра" та "Комікс з платіжної безпеки", бесіди "Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства". З учнями 7, 11-го класу проведено гру з платіжної безпеки «КіберБезпека».
Школярі дізналися основні принципи безпечних платежів в Інтернеті, обговорили практичні поради щодо захисту особистої інформації та ознайомилися з типовими схемами шахрайства, які використовують в період воєнного стану.
Тиждень був насиченим новими знаннями та емоціями.
#ДеньБезпечногоІнтернету, #ШахрайГудбай


Немає коментарів:

Дописати коментар