«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

субота, 24 лютого 2024 р.

Новини

 24 лютого 2024 року - Друга річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Друга річниця страждань, болю, сліз.
730 днів опору, незламності, стійкості, сили!
24 лютого 2022 року близько 4 ранку Україна здригнулася від перших ворожих ракет на своїй території, російські війська з усіх сторін спільного кордону колонами просувались нашою землею. Загарбники вбивали людей, піддавали тортурам полонених, руйнували міста, села. Від звуків вибухів прокинулися жителі багатьох українських міст та сіл, люди залишали свої домівки, рятуючи життя. Цей день став сумним днем для історії незалежної України.
Напередодні в нашому ліцеї проведено патріотичну виховну годину "2 роки - незламності, сили та витримки", переглянули документальний фільм "Колона", провели цікаве лото "Хроніки війни". Щодня о 9:00 відбувається загальноліцейна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.
Учні усвідомили, що єдність і здатність до згуртованості всього українського народу допоможе нам не відступити, не впасти духом, а перемогти.
Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України, Національній Гвардії України, волонтерам, усім, хто наближає Україну до Перемоги!
Ми переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут!
Слава Україні!
Героям слава!


Немає коментарів:

Дописати коментар