«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

вівторок, 9 травня 2023 р.

Шкільні новини

 Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, вшанування всіх борців із нацизмом та жертв війни.
Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.
Біля Братської могили відбувся мітинг–реквієм "Пам'ятаємо! Перемагаємо!". Здобувачі освіти пригадали ті страшні події, та вшановували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Також діти стали активними учасниками флешмобу до Дня пам’яті та примирення «Червоний мак – квітка пам’яті» , червоні символи прикрасили груди учнів та вчителів.


Немає коментарів:

Дописати коментар