«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

пʼятниця, 28 квітня 2023 р.

Шкільні новини

 Фізика - одна з найпрекрасніших наук. Вона показує нам, який великий і водночас близький до людини світ, в якому ми живемо. Фізика дає змогу людині відчути свою велич, надзвичайну силу свого розуму, робить її наймогутнішою істотою у світі.
“Фізика — це цікаво! Під таким гаслом з 24 по 28 квітня у нашому ліцеї проходив тиждень фізики. Для проведення тижня були задіяні учні 7-11 класів, які були організаторами і учасниками різних заходів. Діти створювали хмаринки фізичних термінів, розгадували ребуси та кросворди, виконували інтерактивні вправи, показували різні експерименти. Зокрема учні 11 класу підготували пресконференцію до річниці Чорнобильської трагедії. Учні 10 класу створили хмаринку слів та показували для учнів 5 та 7 класів досліди з підручних матеріалів. У змагання по розгадуванні кросвордів та ребусів приймали участь учні 8 та 9 класів. А ще дивилися фільми, проводили вікторину: “Цікаві факти про Сонячну систему”, створювали прилади. Всі зрозуміли, що фізику можна вивчати весело та цікаво!Немає коментарів:

Дописати коментар