«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

понеділок, 27 березня 2023 р.

Шкільні новини

Робити добро і від того отримувати задоволення є доброю традицією нашого народу. Адже добро і милосердя - це два крила, на яких тримається людство. Допомагати і підтримувати інших - це обов'язок кожного із нас.
Впродовж березня у нашому ліцеї проходили благодійні ярмарки. Це стало гарною традицією. Долучились до доброї справи учні та вчителі нашого закладу.
Торти, пироги, тістечка, печиво, піца, желе – чого тільки не було на столах! Всі смаколики готували власноруч діти з батьками, вчителі. Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й дорослі.
Від продажу різних виробів ми зібрали 19 556грн.
Діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до того , що сьогодні відбувається в нашій державі.
Благодійний ярмарок – це своєрідний лакмусовий папірець, перевірка людей на небайдужість.Вчимо дітей, що від кожного з нас, від зібраної гривні залежить наша перемога.
Зібрані на ярмарку кошти будуть використані на потреби ЗСУ.
Організатори заходу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дітям та працівникам ліцею. 

Немає коментарів:

Дописати коментар