«НЕМОВ РІКА, ЩО НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗІ СТРУМОЧКІВ, ОЗЕРЕЦЬ, ГІРСЬКИХ ПОТІЧКІВ, ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ БЕРЕ ПОЧАТОК З ШКІЛЬНОЇ ПАРТИ. ВОНА – КОЛИСКА МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ» О. А. ЗАХАРЕНКО

неділя, 1 січня 2023 р.

З новим роком

Шановні працівники Бобрицького ліцею

У це прекрасне свято, Новий рік, прийміть мої щирі вітання! Нехай зайчик на своїх м'яких лапках принесе радість, сміх, гарний настрій, тепло домашнього вогнища і щастя!  Бажаю, щоб попереду у нас були тільки хороші і світлі події, щоб нас оточували добрі і веселі люди, а в будинках наших було затишно, тепло і мирно. Щасливого вам Нового року!

                                                  З повагою директор ліцею Михайло Васильович ГончаровЗ Новим Роком 2023


В новому 2023 році у всіх українців лише одне бажання – щоб наступний рік став переможним для України! На жаль, новорічні свята матимуть для нас гіркий присмак, навіть дух Різдва цього року ми відчуємо інакше, але обов’язково з вірою в наших людей, у наших воїнів.
       Ми дякуємо нашим воїнам, за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну. Ви даєте нам надію, що настануть кращі часи для нашої неньки України. Дякуємо за спокійний сон і мирне небо, за мужність, за те, що Ви є! Велика шана Вам! Молимось і просимо Бога, щоб оберігав Вас. Ви вже Герої!
Ми вдячні нашим захисникам, що у нас, в нашої країни є цей Новий рік.
Нехай же новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.


Новорічне вітання для воїнів

Напередодні новорічних свят у нашому ліцеї відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку "Сузір'я ялинкових прикрас".
Кожна іграшка неповторна. Ми щиро дякуємо кожному учаснику конкурсу!


   
            


     


Немає коментарів:

Дописати коментар